Odwołuje się regionalne spotkania szkoleniowo-informacyjne dla uprawnionych diagnostów samochodowych i pracowników Wydziałów Komunikacji /marzec-kwiecień 2020/

W związku z gwałtownie rosnącą w Europie (w tym w Polsce) liczbą zachorowań na COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie czasowo odwołuje się wszystkie wydarzenia organizowane i współorganizowane przez ITS. O nowych terminach będziemy Państwa informować po unormowaniu się sytuacji.

Szanowni Państwo


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką badań technicznych do wzięcia udziału w jednym z siedmiu regionalnych spotkań o charakterze szkoleniowo konferencyjnym.
Przedmiotem szkolenia będą ostatnie zmiany przepisów (m.in. drogomierze, zmiany konstrukcyjne, „angliki”, pojazdy „TAXI”, czterokołowce, problematyka związana ustalaniem danych, przesyłem oraz pobieraniem danych z CEPiK itp., przewidujemy również forum dyskusyjne) dotyczące badań technicznych pojazdów oraz prezentacja nowych produktów ITS dedykowanych dla stacji kontroli pojazdów. Szkolenie zakończy się wydaniem Certyfikatu.

Udział w szkoleniu dla przedstawicieli stacji kontroli pojazdów pod Patronatem ITS oraz przedstawicieli Wydziałów Komunikacji jest bezpłatny, dla pozostałych koszt uczestnictwa wynosi 250 złotych.

Korzystanie z programu do obsługi SKP „Patronat” nie oznacza, że stacja jest pod Patronatem ITS.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy przesłać w formie elektronicznej za pomocą formularza na stronie www.its.patronat.pl do dnia 16 marca 2020 r.
W przypadku frekwencji przekraczającej możliwości obiektu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach:

  • 24.03.2020 Legnica "Hotel Sękowski",
  • 25.03.2020 Jerzmanowice "Chochołowy Dwór",
  • 26.03.2020 Garbów "Hotel & Restauracja Dwór Bogucin",
  • 31.03.2020 Środa Wielkopolska "Hotel Almarco",
  • 01.04.2020 Płaczewo "Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo",
  • 02.04.2020 Choroszcz "Dwór Czarneckiego",
  • 06.04.2020 Warszawa, ul. Jagiellońska 82d „Uczelnia Techniczno-Handlowa”. 

Planowany czas spotkania: rozpoczęcie o godzinie 11, zakończenie o godzinie 15. Podczas szkolenia przewidziana jest przerwa z poczęstunkiem.