Regionalne spotkania szkoleniowo-informacyjne

Szanowni Państwo

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką badań technicznych do wzięcia udziału w jednym z siedmiu regionalnych spotkań o charakterze szkoleniowo konferencyjnym.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną ilość uczestników jest ograniczona do 70 osób na jedno spotkanie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc sugerujemy zgłaszanie jednej a maksymalnie dwóch osób z poszczególnego podmiotu.

Przedmiotem szkolenia będą ostatnie zmiany przepisów (m.in. zmiany do ustawy Prawo o ruchu drogowym, drogomierze, zmiany konstrukcyjne, „angliki”, pojazdy „TAXI”, czterokołowce, problematyka związana ustalaniem danych, przesyłem oraz pobieraniem danych z CEPiK itp., przewidujemy również forum dyskusyjne) dotyczące badań technicznych pojazdów oraz prezentacja nowych produktów ITS dedykowanych dla stacji kontroli pojazdów. Szkolenie zakończy się wydaniem Certyfikatu.

Udział w szkoleniu dla przedstawicieli stacji kontroli pojazdów pod Patronatem ITS oraz przedstawicieli Wydziałów Komunikacji jest bezpłatny, dla pozostałych koszt uczestnictwa wynosi 250 złotych.

Korzystanie z programu do obsługi SKP „Patronat” nie oznacza, że stacja jest pod Patronatem ITS.

Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach:

  • 13.10.2020 Legnica "Hotel Sękowski",
  • 14.10.2020 Jerzmanowice "Chochołowy Dwór",- brak miejsc
  • 15.10.2020 Garbów "Hotel & Restauracja Dwór Bogucin",
  • 20.10.2020 Środa Wielkopolska "Hotel Almarco", odbędzie się planowo 
  • 21.10.2020 Płaczewo "Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo", - nie odbędzie się ze względów epidemicznych
  • 22.10.2020 Choroszcz "Dwór Czarneckiego", - nie odbędzie się ze względów epidemicznych
  • 26.10.2020 Aula Uczelni Techniczno – Handlowej na ulicy Jagiellońskiej 82d w Warszawie. - nie odbędzie się ze względów epidemicznych

Planowany czas spotkania: rozpoczęcie o godzinie 11, zakończenie o godzinie 15. Podczas szkolenia przewidziana jest przerwa z poczęstunkiem.