„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” – wspólna akcja Stacji Kontroli Pojazdów z Policją

„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” – wspólna akcja
Stacji Kontroli Pojazdów z Policją

Szanowni Państwo,
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzaniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach.
Akcja nosi nazwę: „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo” i będzie odbywać się w dniach
26 października 16 i 23 listopada 2019 r. Kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia i ustawienie świateł w swoich pojazdach. W okresie jesienno-zimowym, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne warunki atmosferyczne, warto zwrócić uwagę na stan oświetlenia pojazdów, którego jakość bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W akcji poza KG Policji i SKP pod Patronatem ITS wezmą również udział PISKP oraz firma NEPTIS S.A. – operator aplikacji „YANOSIK”

Szanowni Państwo,
zachęcamy Państwa do udziału w kolejnej trzeciej już edycji akcji bezpłatnego sprawdzania świateł w dniach 26 października 16 i 23 listopada 2019 r. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, dlatego jest doskonałą okazją na promocję Państwa stacji i pozyskanie nowych klientów. Informacje o akcji będą przekazywane przez media. Ponadto informacja o niej będzie dostępna przez aplikację na smartfony YANOSIK, której używa bardzo wielu kierowców. Aplikacja będzie automatycznie zachęcać kierowców przejeżdżającym w pobliżu Państwa stacji do odwiedzenia jej w celu sprawdzenia świateł. Przy okazji badania świateł będziecie mieli Państwo możliwość odpłatnego wykonania usługi regulacji i/lub wymiany spalonych żarówek

Stacjom, które zgłoszą udział w akcji prześlemy elektroniczną wersję ulotki Inicjatywy Na rzecz Dobrych Świateł Samochodowych z informacjami, jak dbać o światła pojazdu, która będzie dodatkową promocja Państwa SKP.

Chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza (załaczony plik excel) na adres email: patronat@its.waw.pl (na potrzeby aplikacji YANOSIK).

Materiały do pobrania