„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”

Szanowni Państwo,

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Instytut Transportu Samochodowego wraz z Partnerami (GITD, Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów, Polskim Związkiem Motorowym, Przemysłowym Instytutem Motoryzacji, firmami Screen Network oraz Yanosik) inaugurują szóstą edycję ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”.

Jest celem jest zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów, szczególnie w porze jesienno-zimowej, kiedy znacznie dłużej podróżujemy bez udziału światła słonecznego, często w trudnych warunkach atmosferycznych.

W ramach kampanii, kierowcy w całej Polsce będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia i ustawienie świateł w swoich pojazdach na wybranych stacjach kontroli pojazdów. W ubiegłym roku udało nam się zgromadzić rekordową liczbę ok. 1200 SKP. Na kolejny rekord liczymy także w tym roku, tym bardziej, że wydarzenie jest szeroko relacjonowane w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Informacja o kampanii jest także kolportowana za pośrednictwem aplikacji Yanosik, z której korzysta każdego miesiąca ponad 1,5 mln kierowców.

Tegoroczna wydarzenie zostanie przeprowadzona w dniach:
•    23 października 2021 roku (sobota)
•    6 listopada 2021 roku (sobota)
•    20 listopada 2021 roku (sobota)
•    4 grudnia 2021 roku (sobota)

Zachęcamy Państwa do udziału w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pn. „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”. Stacjom, które zgłoszą udział w akcji prześlemy elektroniczną wersję materiałów informacyjnych, które będziecie Państwo mogli wykorzystać czy to na stronie www czy na kanałach social mediowych, które promują Stację.

Chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza (na potrzeby aplikacji Yanosik).

Formularz zgłoszenia do akcji

Udział w kampanii jest bezpłatny.