„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” – wspólna akcja Stacji Kontroli Pojazdów z Policją

„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” – wspólna akcja
Stacji Kontroli Pojazdów z Policją

Szanowni Państwo,
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzaniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach.
Akcja nosi nazwę: „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo” i będzie odbywać się w dniach: 24 października oraz 7 i 21 listopada 2020 r.
Kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia i ustawienie świateł w swoich pojazdach. W okresie jesienno-zimowym, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne warunki atmosferyczne, warto zwrócić uwagę na stan oświetlenia pojazdów, którego jakość bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W akcji, poza Komenda Główną Policji i SKP pod Patronatem ITS wezmą również udział PISKP, Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz firma NEPTIS S.A. – operator aplikacji „YANOSIK”.

Szanowni Państwo,
zachęcamy do udziału w kolejnej edycji akcji bezpłatnego sprawdzania świateł w dniach 24 października oraz 7 i 21 listopada 2020 r. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, dlatego jest doskonałą okazją na promocję Państwa stacji i pozyskanie nowych klientów. Informacje o akcji będą przekazywane przez media. Ponadto informacja o niej będzie dostępna przez aplikację na smartfony YANOSIK, której używa bardzo wielu kierowców. Aplikacja będzie automatycznie zachęcać kierowców przejeżdżającym w pobliżu Państwa stacji do odwiedzenia jej w celu sprawdzenia świateł. Przy okazji badania świateł będziecie mieli Państwo możliwość odpłatnego wykonania usługi regulacji i/lub wymiany spalonych żarówek

Stacjom, które zgłoszą udział w akcji prześlemy elektroniczną wersję ulotki dotyczącej akcji wraz z informacjami, jak dbać o światła pojazdu, która będzie dodatkową promocja Państwa SKP.

Chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza (na potrzeby aplikacji Yanosik).